Kaptanın Mesajı

'Sürdürülebilir Güven İçin Bir Köprü'

Tutkumuz; Deniz, Gemi ve Denizcilik
Uzmanlığımız; her türlü kuru yük taşımacılığı
İddiamız; Emniyetli - Uygun Maliyetli Çözümler - Sorunsuz Hizmet

Taşımacılık sektöründe , 30 yılı aşkın uzmanlaşmış tecrübemiz ile, gemi taşımacılığına ilave olarak, karayolu- demiryolu- konteyner kombine lojistik çözümleri sunuyoruz. EMNİYET ve SORUNSUZ hizmet her zaman ilk önceliğimizdir. Gerektiginde kapı teslim veya yükleme limanlarında teslim aldığımız yüklerinizi en kısa süre ve en uygun maliyetler ile tahliye limanına ulaşmasını sağlayan planlama ve uygulama çözümleri ile bütünleştirilmiş lojistik faaliyetleri gercekleştiriyoruz.

Gemi armatörleri ve müşterilerimiz arasında GÜVEN köprüsü inşaa ediyoruz. Oluşturduğumuz güvenin sürdürülebilir ve güçlü olmasını hedefliyoruz. Armatörlerimizin seferlerini emniyet ve sorunsuz oluşturmalarında güvenilir müşteriler, uygun yükler sunuyoruz. Tecrübelerimiz ile yakın yükleme limanlarından birleştirilebilir yükleri kombine ederek, Armatörlerimizin gemilerinin sefer karlarının artmasını sağlıyoruz.

Taşıma Sözleşmerinizde danışmanlık yaparak en iyi teklifleri ve en iyi çözümleri sunuyoruz.

Dünya çapındaki networkümüz ve deneyimli ekibimiz ile ihtiyaçlarınız karşılamak üzere sizin için özel lojistik çözümleri üretiyoruz. Derin yük ve gemi bilgimiz ile yükünüze en uygun gemiyi, geminize en uygun yükü buluyoruz.

Bize güvenin...

Cpt. Ertan Özçevik, 2023 Mart.

WEB
TASARIM

Venüs Ajans web tasarım